Intensywny tydzień Młodzików

Ostatni tydzień to 2 kolejki zmagań ligowych.
W środę 24.04.2019 rozegraliśmy mecz w Kórniku z AP Reissa.
Kotwica Kórnik – AP Reissa 0:5 (0:2)
Mecz z przewagą gości, kilka sytuacji z naszej strony, z czego Jakub Loga miał najlepszą, ale dobrze spisał się bramkarz gości. Bramki padały po naszych błędach indywidualnych.
Skład:
F.Kowalski, K.Plaszczak, M.Kasprowicz, B.Piętka, J.Loga, S.Stolarek, M.Smoliński, F.Wittmann, M.Wiatr oraz B.Chmielewski, M.Kramski, I.Chęciek, D.Nowicki, M.Alankiewicz, B.Adamowicz, P.Rozmiarek, A.Raczyński.

W niedzielę 28.04.2019 graliśmy w Środzie Wielkopolskiej z Polonią.
Kotwica Kórnik – Polonia Środa Wlkp. 1:2 (1:2)
Najlepszy mecz w całej naszej rundzie wiosennej, duży sytuacji bramkowych i co najważniejsze walki na całego. Mimo obecności tylko 13 zawodników zagraliśmy bardzo dobrze przez całe 60 minut.
Mecz otworzyła bramka Macieja Wiatra, który w sytuacji sam na sam posłał piłkę między nogami bramkarza Polonii. Później na 1:1 bramka po strzale z dystansu, po błędzie naszego bramkarza. Na 2:1 bramka po kontrataku gospodarzy. W drugiej połowie przewaga z naszej strony, ale goli brak. Przegrać po takim meczu to jak wygrać, świetny mecz z naszej strony i szkoda tylko, że we wcześniejszych spotkaniach tak się nie prezentowaliśmy !
Skład: D.Nowicki, K.Plaszczak, M.Kasprowicz, B.Piętka, J.Loga, M.Smoliński, F.Wittmann, P.Rozmiarek, B.Chmielewski oraz M.Wiatr, B.Adamowicz, M.Kramski i I.Chęciek.