piątek, 19 kwietnia, 2024
Rocznik 2010

II drużyna Orlików 2010 po wyrównanym pojedynku przegrywa różnicą jednej bramki.

Raport z rozpoczętych rozgrywek ligowych.

Kotwica II Kórnik – Kłos II Zaniemyśl 4:5 (2:5) Orlik E1 III liga

W trzeciej kolejce zmagań ligowych graliśmy z Kłosem II Zaniemyśl, mecz rozgrywaliśmy na głównej płycie naszego boiska. W mecz weszliśmy dobrze, bo od samego początku kilkakrotnie strzelamy na bramkę przeciwnika niestety bez skutku.

Goście wyprowadzali szybkie kontrataki i wykorzystywali błędy z naszej strony strzelając nam aż 5 bramek do przerwy. My za to zdobywamy 2 ⚽️⚽️ – po przelobowaniu bramkarza z 5 m oraz strzale z linii pola karnego i odbiciu piłki od przeciwnika mylącym bramkarza.

Po krótkim podsumowaniu pierwszej połowy i bramce zdobytej tuż przed przerwą ruszyliśmy w podobny sposób co od początku meczu.

W drugiej połowie byliśmy dużo lepszym zespołem i zagraliśmy bez straty bramki! W dodatku zdobyliśmy kolejne dwie (po rzucie karnym i bramka po wyprowadzeniu piłki z autu, wygranym pojedynku 1×1 oraz finezyjnym strzale plecami⚽️😁) i na 10 minut do końca było blisko bramki wyrównującej.

Drużyna Kłosa kilka razy zagroziła naszej bramce po zmianie stron ale bezskutecznie. Na duży plus(+) postawa debiutujących: Ignacy Krzywoszyński, Bartosz Sójka oraz doping rodziców dla naszych zawodników, dzięki któremu było nie tylko groźnie pod bramką gości, ale i padały bramki dające nadzieję na wygraną!⚓💚

Brawo chłopacy za postawę w drugiej połowie, jeżeli będziemy tak grali częściej to efekty kolejnych treningów przełożymy na mecz !

Bramki: Ignacy Krzywoszyński⚽️, Ksawery Pietras⚽️, Jakub Buczma⚽️(karny), Leon Kwiatkowski⚽️

Skład: Jakub Buczma(BR), Ksawery Pietras, Stanisław Jankowski, Leon Kwiatkowski, Bartosz Sójka, Szymon Lewandowski, Ignacy Krzywoszyński oraz Ignacy Graliński, Antoni Grześkowiak i Mikołaj Kaźmierowski