piątek, 19 lipca, 2024
Gala Kotwicy Kórnik

Gala Kotwicy w formie online.

❗UWAGA KIBICE❗

Jak co roku w miesiącu grudniu miejsce miała Gala Kotwicy Kórnik, podsumowująca dobiegający końca rok oraz wyłaniana była 11-stka roku. Rok 2020 jak już mogliśmy się przyzwyczaić jest nieco inny niż poprzednie. W związku z panującą pandemią COVID-19 gala w tym również będzie inna.

Niestety nie może się ona odbyć jak w ubiegłych latach z masą gości oraz wszystkimi naszymi grupami młodzieżowymi. Klub jednak postanowił podtrzymać tradycje i gala odbędzie się w formie online. W okolicach świat Bożego narodzenia na naszej stronie Facebook’owej zostanie opublikowana gala w formie kilkuminutowego filmu, w którym podsumujemy miniony rok oraz postaramy się odzwierciedlić przebieg gal z poprzednich lat.

Uprzedzamy pytania i spieszymy z odpowiedzią! Nasza 11-stka roku także będzie w tym roku zaprezentowana. Od dnia dzisiejszego będą udostępniane nominacje trzech zawodników na każdą pozycje, z których poznamy zawodników roku tj. bramkarz, lewy obrona, prawy obrońca, 2 środkowych obrońców, 3 środkowych pomocników, lewy pomocnik, prawy pomocnik oraz napastnik.

Chcemy w ten sposób podtrzymać zwyczaj nagradzania naszych zawodników, którzy przez rok zrobili znaczące postępy oraz wyróżnili się w swoich grupach. Kibice bądźcie czujni i śledzie nasza stronie Facebook’ową dokładnie, nie możecie niczego przegapić!

Dbajcie o siebie i do usłyszenia 💚⚽❗#kotwatoMY