Futsal: Kotwica wygrywa po raz 4!

wpid-wp-1443187828097

Kotwica Kórnik- MKS Kresowiak Orion Siemiatycze 4:1(1:0)

Bramki: Sikora, Jędraszyk, Cerajewska, Nowak

Futsalistki z Kórnika pod okiem Trener Biegańskiej wygrywają swój czwarty mecz! Tym razem pokonały MKS-K.O.Siemiatycze 4:1. Pierwsza połowa meczu mogła wydawać się nuda i kibice zgromadzeni na hali przy OAZIE zobaczyli tylko jedną bramkę. Kotwica szybko strzeliła bramkę (5 min) a następnie bardzo dobrze prezentowała się w obronie i wyczekiwała na błąd rywalek. Druga połowa przybrała nieco szybsze tempo rozgrywania piłek i tworzenia akcji co poskutkowało jeszcze trzema bramkami! Mogliśmy zobaczyć kilka indywidualnych akcji. Za bardzo dobrą czujność należy pochwalić Cerajewską, której piłka po strzale w poprzeczkę „wyleciała” do góry jednak nie opuściła boiska i Hania strąciła piłkę głową do siatki!

Trener Biegańska po meczu powiedziała: Dzisiaj pokazałyśmy, że dotychczasowe wygrane mecze nie były przypadkiem. Jestem bardzo zadowolona i dumna z dziewczyn – mówię to oczywiście w imieniu całego sztabu. Pierwsze miejsce w tabeli to dla nas najlepszy prezent na Święta. Dziękujemy kibicom za doping i liczymy, że podobne wsparcie usłyszymy w kolejnym meczu.

Cztery mecze- cztery zwycięstwa to bilans Kotwicy Kórnik. Z 12 punktami na koncie, udajemy się do domów na przerwę świąteczną.