Futsal: Debiutancka wygrana!

010

Kotwica Kórnik- Uniwersytet Warszawski 3:1

Bramki: Nowak 22, Kaczmarczyk 25, Sikora 38 – Salwa 16

Ostatnia niedziela listopada to szczególna data w historii tej drużyny. Nie dość, że zadebiutowała w Ekstralidze futsalu to jeszcze wygrała to spotkanie 3:1 z Uniwersytetem Warszawskim.

Pierwsza połowa meczu, może nie zachwycała i mecz mógł się wydawać dosyć nudny. Mało odważna gra poskutkowała stratą bramki i po pierwszych 20 minutach meczu Kotwica schodziła do szatni z wynikiem 0:1. Mądre słowa Pani Trener i wpierającego nas Pana Piotra Siudzińskiego poskutkowały efektywniejszą grą w drugiej połowie. Dzięki temu kibice licznie zgromadzeni na hali mogli oglądać 3 bramki.

„Debiut jak najbardziej udany. Cieszy przede wszystkim fakt, że mimo straconej bramki w pierwszej połowie, drużyna wyszła zmotywowana na boisko, pokazała charakter odrabiając straty i uzyskując przewagę w ataku. To buduje zespół i pewność zawodniczek” – powiedziała po zakończonym meczu Violetta Biegańska.