Dziewczyny mają lidera!

Skład: K. Wieczorek, K. Jaskuła, B. Jakubowska, W. Rychlewska, Z. Lewandowska, K. Jędraszyk, M. Styperek, K. Szprync, K. Serafiniak, E. Jankowska, A. Śniowska

Rezerwa: G. Miesiac, J. Piasecka, W. Czerwonka, M. Mośkowiak, M. Styperek, I. Piechowiak, D. Andrzejczak

Kartki: B. Jakubowska, W. Rychlewska (żółte)

Początek spotkania ułożył się bardzo dobrze dla dziewczyn z Kórnika. Już w 2′ do piłki wybitej z pola karnego przez zawodniczki Środy dobiega K. Szprync i celnym strzałem posłała piłkę do siatki rywalek. Niestety radość nie trwała długo bo już 2 minuty później z rzutu wolnego do wyrównania doprowadzili goście. W 13′ po zespołowej akcji znów na prowadzenie wyszła Kotwica, a bramkę zdobyla K. Serafiniak. Polonia usiłowała przed przerwą doprowadzić do wyrównania, na szczęście się im nie udało. W 53′ kórniczanki podwyższyły na 3:1. Kolejna dobra akcja, została zakończona przez A. Śniowską. W 62′ bramkę kontaktową po rzucie rożnym zdobyły dziewczyny z Polonii. Ostatnie 20 minut to zacięta walka o utrzymanie prowadzenia do końca. Udało się tego dokonać i po wyrównanym meczu można było się cieszyć z kolejnych 3 pkt. , oraz po raz pierwszy z pozycji lidera.