Druga kolejka Trampkarza C2, praca nad defensywą

2 kolejka Tramparz C2.
Kotwica Kórnik – Poznaniak Poznań 1:7 (1:4)
Bramka: Mateusz Kasprowicz

W drugiej kolejce zmierzyliśmy się z drużyną Poznaniaka. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz i tak faktycznie było.
Po bardzo obiecującym początku i naszej dominacji w pierwszych 15 minutach tracimy bramką na 0:1 po kontrataku. Zostawialiśmy dużo miejsca przeciwnikowi, który stosował proste środki by zdobyć bramkę. Do przerwy strzeliliśmy jedną autorstwa Mateusza Kasprowicza, który chwilę wcześniej nie wykorzystał karnego, ale w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.
Druga połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu, kilka prostych błędów i nie dokładnych podań spowodowało, że rywale wychodzili z groźnymi sytuacjami pod naszą bramką.
My też próbowaliśmy ale bardzo nieskutecznie. Brakowało dokładnego ostatniego podania do zdobycia bramki.
Wynik wysoki natomiast przeciwnik nie pokazał nic specjalnego, co by nas zaskoczyło.
Musimy dalej pracować nad tym co jest naszym problemem – koncentracja.