poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Dobry występ młodzików w Daszewicach.

IMG_0601W sobotę 13 grudnia zespół Kotwicy Kórnik wziął udział w turnieju rocznika 2003 w Daszewicach. Gospodarzem turnieju był nasz rywal zza miedzy Avia Kamionki. Druzyna Kotwicy od pierwszego spotkania prezentowała się bardzo dobrze. W 4 meczach grupowych nasi chłopcy zdobyli komplet punktów tracąc tylko jedną bramkę wygrywają kolejno z drugą yną Mieszka Gniezno, Lotnikiem Głuszyna, gospodarzami Avią Kamionki oraz Lubońskim KS. W półfinale nasza druzyna trafiła na bardzo dobry zespół Lechii Kostrzyn. W normalnym czasie nie padły bramki i o awansie do finału decydowały rzuty karne. Bardzo dobrze prezentował się Miłosz Garstkiewicz, którego udane interwencje sprawiły, ze awansowaliśmy do finału wygrywając w karnych 2:1. W finale Kotwica po bardzo dobrej grze uległa ekipie Mieszka Gniezno i ostatecznie zakończyła turniej na bardzo dobrej drugiej pozycji.

W głosowaniu na  najlepszego bramkarza turnieju zwyciężył Miłosz Garstkiewicz, który nie tylko bronił ale grając w meczach grupowych jako zawodnik strzelił 3 gole dla naszej druzyny. Warto odnotować, ze w naszej druzynie wystąpił najmłodszy zawodnik turnieju Borys Piętka, który rywalizował z zawodnikami 3 lata starszymi od siebie.

KOTWICA KÓRNIK-MIESZKO GNIEZNO II 3-0

BRAMKI;MIKOŁAJ ROGOWSKI,BARTOSZ KLEDZIK,JAN JOACHIMIAK

KOTWICA KÓRNIK-LOTNIK GŁUSZYNA 3-1

BRAMKI;2XMIŁOSZ GARSTKIEWICZ,MARCEL KUJAWA

KOTWICA KÓRNIK-AVIA KAMIONKI 1-0

BRAMKA;MIŁOSZ GARSTKIEWICZ

KOTWICA KÓRNIK-LUBOŃSKI KS II 3-0

BRAMKI;KRZYSZTOF MAŚLANKA X2,KAMIL TYLIŃSKI

PÓŁFINAŁ;

KOTWICA-LECHIA KOSTRZYN – 0-0[2-1 W KARNYCH]

FINAŁ

KOTWICA – MIESZKO GNIEZNO – 0-2

SKŁAD:;MIŁOSZ GARSTKIEWICZ,MIKOŁAJ ROGOWSKI,BARTOSZ KLEDZIK,JAN JOACHIMIAK,KAMIL TYLIŃSKI,MARCEL KUJAWA,BARTOSZ GĄSKA,DOMINIK FILIPIAK,STANISŁAW OSETEK,KRZYSZTOF MAŚLANKA,PAWEŁ WOJTYSIAK,BORYS PIĘTKA[2006 ROCZNIK]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.