piątek, 19 kwietnia, 2024

Debiut młodziczek w Kórniku !

KSS „Kotwica” Kórnik – UKS Śrem    6:6

bramki: Zosia Śmigielska x3, Agta, Sandra Lejman i Dominika Joppek
W dniu 29 maja podopieczne Dariusza Śmigielskiego rozegrały pierwszy oficjalny mecz w Kórniku. Przeciwniczkami naszego zespołu były zawodniczki z UKS Śrem. Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny bardzo dobra … Prowadziły 2:0 … W drugiej połowie rywalki postarały się i wyszły na prowadzenie 3:4
Trzecia polowa to tylko gra od bramkarza do bramkarza…ale Zosi udało się strzelić na 4:4 a potem Sandrze na 5:4, niestety Musiały walczyć dalej ponieważ zawodniczki Śremu strzeliły na 5:5 Czwarta połowa już była dużo lepsza w wykonaniu naszej drużyny. Dziewczyny starały się i wynik utrzymywał się do końca lecz gdy z rzutu różnego dośrodkowała Sandra Lejman a uderzeniem z piętki Dominika umieszcza piłkę w siatce. Niestety chwila nieuwagi i rywalki strzeliły na 6:6. I takim wynikiem zakończył się pierwszy oficjalny mecz naszych młodziczek.