czwartek, 25 kwietnia, 2024

Czarna rozpacz albo fatum, czyli przegrana Kotwicy z Lechitą Kłecko

W sobotę, na „boisku” Lechity Kłecko drużyna, niestety doznała drugiej porażki w rundzie wiosennej w stosunku O:2. Wynik nie odzwierciedla gry, choć na takiej płycie  trudno grać w piłkę. Zawodnicy Kotwicy prowadzili grę, jednak w doliczonym czasie pierwszej połowy, po nie wykorzystanej przez naszych zawodników sytuacji podbramkowej, Lechici wykorzystali niefrasobliwość  naszych obrońców i objęli prowadzenie. Druga połowa wyglądała identycznie prowadzona pod dyktando naszych zawodników, jednak Lechici przeprowadzili kontrę i strzelili drugą bramkę. Gratulujemy chłopakom zaangażowania, wynik jak wynik, przewaga zmalała do jednego punktu nad Spartą Oborniki, jednak wszystko przed nami, oraz w głowach i nogach zawodników. Limit utraconych punktów wydaje się już być wykorzystany, życzymy więc  powodzenia i samych wygranych do końca sezonu, a awans będzie nasz!!!

W woli przypomnienia wyniki z ostatnich trzech spotkań

21.04 Kotwica- Huragan Pobiedziska 3:0 M. Kamiński (x2), D. Przybył
28.04 Warta Śrem- Kotwica 1:2 bramki: K. Przybył i P. Wolkiewicz
01.05 Kotwica- TPS Winogrady 6:0 bramki: P. Wolkiewicz (x2), D. Przybył (x2), K. Przybył i D. Kowalewski