sobota, 27 kwietnia, 2024

Nieudany weekend grup seniorskich

Ostatnia niedziela sierpnia nie będzie dobrze zapamiętana przez seniorskie drużyny Kotwicy Kórnik.

Panowie przegrali na wyjeździe z Huraganem Pobiedziska 1:3. Honorową bramkę strzelił Bartkowiak w 92 minucie spotkania. Kotwica nie wykorzystała  w pierwszej połowie trzech bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Gdyby je wykorzystano być może wynik spotkania wyglądałby zupełnie inaczej.

Skład Seniorów: Lesiński Kamil,Korcz Mateusz(75′ Wawrzynowicz Michał), Nawrot Tomasz. Pytlak Mieszko,  Rogowski Adam, Ignasiński Paweł, Krenz Piotr, Chandze Dariusz(52′ Zieliński Patryk), Wolkiewicz Paweł(57′ Bartkowiak Bartosz), Wieśko Blażej, Daniel Marcin(60’Olejniczak Bartłomiej)

Panie zaś przegrały swój drugi mecz w II lidze 0:4 z GSS Grodzisk Wlkp.

Upał i brak kilku ważnych zawodniczek między innymi Klaudii Jaskuły czy Joanny Kaczmarczyk oraz nienajlepsza dyspozycja kilku zawodniczek zaowocował kiepską grą i wynikiem 1:0 do przerwy. Przez cały mecz dziewczyny nie potrafiły odnaleźć się na boisku. Nie było widać zespołu jak tydzień temu. W bramce stanęła już Ola Blige która zagrała w masce (pęknięty nos po meczu w Wałczu) jednak można ją pochwalić za kilka dobrych interwencji m.in obroniony rzut karny!

Skład Seniorek:  Blige- Chojnacka, Boćkowska(45’Grzybkowska), Serafiniak, Zalaszewska(45’Suchorowska)- Plewa(60′ Dziabaszewska)-Jędraszyk, Boguszyńska, Weber, Boruch (35’Cerajewska)- Kaczmarczyk