Seniorki po raz drugi na 3!

Wygrywamy z drużyna z Konina 3:0 (2:0)
Bramki: Boruch, Kaczmarczyk, Dziabaszewska

Kotwica: Blige- Bockowska, Chojnacka, Jaskula, Grzybkowska, Boguszynska, Weber, Jedraszyk, Boruch, Dziabaszewska, Kaczmarczyk

Ciężko napisać coś o tym meczu, pierwsza połowa lepsza lecz to wciąż nie to czego oczekuje Trener i zawodniczki od siebie. W drugiej połowie widoczne rozluźnienie w naszej drużynie ponieważ rywalki wyszły ze swojej połowy zaledwie dwa razy, mimo to nasza drużyna nie potrafiła trafić do bramki więcej niż 1 raz.

Wygrywamy ale dalej pracujemy bo już w sobotę czeka nas ciężki mecz z Kaliszem. Nasza drużyna uległa w rundzie jesiennej rywalowi 0:3, aby zachować szansę na awans ten mecz musi zakończyć się zwycięstwem Kotwicy.