niedziela, 28 kwietnia, 2024

Zwycięstwo młodzików w Śremie.

UKS II Śrem – Kotwica Kórnik 0:2 (0:2)
Bramki: Kledzik, Pogonowski
W niedzielę o godzinie 14:00 zespół młodzików zmierzył się na wyjeździe z zespołem UKS II Śrem. Początek meczu należał do zawodników Kotwicy. Po bardzo ładnej akcji Mateusza Francuzika wynik otworzył Bartosz Kledzik. Minęło 5 minut i nasi chłopcy wygrywali już 2:0. Kolejna dobra akcja na lewym skrzydle Mateusza Francuzika i z bliskiej odległości piłkę w siatce umieścił Max Pogonowski. Nasz zespół prezentował dobrą grę i miał kolejne sytuacje do strzelenia bramek,ale wynik do przerwy się nie zmienił.
Po przerwie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale bardzo dobrze bronił Mikołaj Rogowski, który wygrał 2 pojedynki sam na sam. Kotwica spokojnie utrzymywała się przy piłce i kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Nasi zawodnicy wykazali się dużą dojrzałością i po bardzo dobrej grze pokonali UKS II Śrem 2:0.